Drodzy Rodzice !

Pragnę  poinformować, że dniach  14 i 16 września 2020 r. w  Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyły się posiedzenia Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie. Po wnikliwej analizie przedstawionej przez osoby oceniające wniosków oraz wysłuchaniu opinii wojewódzkich koordynatorów, w wyniku  głosowania, Kapituła podjęła decyzję o udzieleniu rekomendacji Miejskiemu Przedszkolu nr 2  w Katowicach. Ze względu na  pandemię na dzień dzisiejszy nie umiemy powiedzieć jak będzie się odbywało wręczenie i kiedy będzie miało miejsce ale i tak bardzo się bardzo cieszymy dziękując Państwu za zaangażowanie w realizacji wszystkich działań. To sukces całej społeczności przedszkolnej.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Cywińska

dyrektor Mp-2

 


Jesteśmy przedszkolem promującym zdrowie.
Podejmujemy działania sprzyjające :

– zdrowiu i dobremu samopoczuciu całej naszej społeczności
– kształtowaniu postaw prozdrowotnych u dzieci i ich rodziców – tu prowadzimy działania wspierające rodziców również na gruncie domowym
– tworzeniu środowiska sprzyjającego zdrowiu – działalność proekologiczna

Sprawdź nasz harmonogram:

harmonogram-dzialan-ssspz

Przedszkole jest
czynne od 6:00 do 17:00

od poniedziałku do piątku

coat-of-arms-67863_960_720