grupy w
naszym przedszkolu

Słoneczka

,,Słoneczka” to grupa dzieci najmłodszych. Uczęszczają do niej 3-4 latki. W tej grupie uwagę koncentrujemy na opiece, zabawie, na nauce samodzielności, uczymy również  zasad  funkcjonowania w grupie rówieśników. Dzieci codziennie uczestniczą w różnorodnych zabawach i zajęciach zorganizowanych zgodnie z tematyką tygodniową w oparciu o podstawę programową i program wychowania przedszkolnego W. Żaby-Żabińskiej, W. Majewskiej, R. Paździo.

Nauczycielki: Klaudia Ochocka – Guja, Daria Zdechlikiewicz, Małgorzata Puchalska
Pomoc nauczyciela: Ewa Błaszczyk

Stokrotki

„Stokrotki” to grupa dzieci 4-5 letnich, które charakteryzuje ciekawość świata i chęć zabawy. Łączymy więc te dwie pasje i uczymy się bawiąc. Odkrywamy świat i prawa natury, które dorośli odkryli już dawno. Eksperymentujemy, zachwycamy się przyrodą, poznajemy literaturę dziecięcą, bawimy się w czytanie i poznajemy tajniki matematyki. Malujemy, rysujemy i tniemy nożyczkami. Jesteśmy już starsi od maluchów i mamy tego pełną świadomość. Marzymy o tym, by stać się starszakami i reprezentować nasze przedszkole na zewnątrz. Każdego dnia uczestniczymy więc w zajęciach zorganizowanych zgodnie z tematyką tygodniową w oparciu o podstawę programową i program wychowania przedszkolnego W. Żaby-Żabińskiej, W. Majewskiej, R. Paździo.

Nauczycielki: Grażyna Wypiór

Skrzaty

„Skrzaty” to grupa dzieci 5 i 6 letnich, których najważniejszym rodzajem aktywności jest zabawa. W zabawie i poprzez zabawę dzieci szybko rozwijają się i doskonalą różne umiejętności, dlatego „Bawimy się w czytanie”, jesteśmy „Małymi odkrywcami” świata przyrody, przyjaźnimy się  z Kubusiem – najprawdziwszym przyjacielem natury, liczymy, mierzymy i ważymy, poznajemy świat techniki. Rozwijamy się artystycznie: śpiewamy, tańczymy, gramy, rysujemy, malujemy. Jesteśmy aktywni ruchowo i ciekawi świata. Mamy dużo energii i staramy się ją pożytecznie wykorzystać.

Nauczycielki: Iwona Urbaniec, Małgorzata Puchalska

Smerfy

„Smerfy” to grupa dzieci 6 letnich, których najważniejszym rodzajem aktywności jest zabawa. W zabawie i poprzez zabawę dzieci szybko rozwijają się i doskonalą różne umiejętności, dlatego „Bawimy się w czytanie”, jesteśmy „Małymi odkrywcami” świata przyrody, przyjaźnimy się z Kubusiem – najprawdziwszym przyjacielem natury i Zippim, który rozwinie nasze umiejętności psychospołeczne. Liczymy, mierzymy i ważymy, poznajemy świat techniki. Rozwijamy się artystycznie: śpiewamy, tańczymy, gramy, rysujemy, malujemy. Jesteśmy aktywni ruchowo i ciekawi świata. Mamy dużo energii i staramy się ją pożytecznie wykorzystać.

Nauczycielki: Maria Cyra, Wioletta Sikora

Przedszkole jest
czynne od 6:00 do 17:00

od poniedziałku do piątku

coat-of-arms-67863_960_720