w naszym przedszkolu

W zakładce „O naszym przedszkolu” oraz na tablicy informacyjnej w budynku przedszkola znajduje się klauzula informacyjna RODO dla Rodziców oraz szczegółowa informacja o przetwarzaniu danych.

WYDARZENIA NADCHODZĄCE

Drodzy Rodzice !

Pragnę  poinformować, że dniach  14 i 16 września 2020 r. w  Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyły się posiedzenia Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie. Po wnikliwej analizie przedstawionej przez osoby oceniające wniosków oraz wysłuchaniu opinii wojewódzkich koordynatorów, w wyniku  głosowania, Kapituła podjęła decyzję o udzieleniu rekomendacji Miejskiemu Przedszkolu nr 2  w Katowicach. Ze względu na  pandemię na dzień dzisiejszy nie umiemy powiedzieć jak będzie się odbywało wręczenie i kiedy będzie miało miejsce ale i tak bardzo się bardzo cieszymy dziękując Państwu za zaangażowanie w realizacji wszystkich działań. To sukces całej społeczności przedszkolnej.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Cywińska

dyrektor Mp-2

Rok szkolny 2020/2021 !!!

Drodzy Rodzice
Od 1 września zapraszamy do przedszkola wszystkie zapisane dzieci. Zaczynamy nowy rok szkolny. Będziemy pracować zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego link:
Rodzice!

Ze względu na pandemię COVID – 19 zwracamy się do Państwa z prośbą o zaopatrzenie dzieci w:

– 2 szt. ręczników papierowych
        – kredki Firmy BAMBINO 12 szt.

Tradycyjnie prosimy o:

– przybory toaletowe: kubek, szczoteczkę do zębów, pastę
– chusteczki higieniczne (2 pudełka po 100 szt.)
– 1 paczkę chusteczek nawilżających
– teczkę z gumką na prace plastyczne
– obuwie zastępcze – papcie na twardej podeszwie, ze sztywną piętą
– czapkę chroniącą głowę przed słońcem